Alternate Text

0850 214 00 00

Teknik Çözümler

Bağlantı Çözümleri

Uzman ekiplerimiz ile modem kurulumu, modeme bağlı cihazların erişim testlerinin yapılması, bağlantı ayarlarının yapılması konusundaki network bağlantı sorunlarınızı çözüyor ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bilgisayar Çözümleri

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarınızda yaşayacağınız her türlü genel hata kontrolleri, yedekleme sıfırlama, uygulama kurulumu, antivirüs ve güvenlik uygulamalarının kurulumunda uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Mobil Çözümler

Telefon, tablet gibi mobil cihazınızla ilgili problemlerde, acil teknik yardım ihtiyacında veya cihaz arıza durumlarında ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Multimedya Çözümleri

Akıllı TV, projeksiyon ve görüntü sistemleri, ses sistemlerinizde yaşadığınız tüm sorunları Helpmatik ekiplerinden destek alarak çözebilirsiniz.

Ortam Kurulumları

Uzaktan çalışma sürecinizde tüm teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılamak ve gerekli altyapıyı kurmak için ekibimizden destek alabilirsiniz.

Donanım Temini

Tüm donanım ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan helpmatik güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Uçtan Uca Teknik Destek

Helpmatik.com olarak, uçtan uca teknik destek hizmetlerimizle kullanıcılarımıza hızlı ve esnek çözüm sunuyor, yüksek performanslı donanım ürünleri temin ediyor ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak teknolojik desteği sağlıyoruz. İsteğinize bağlı olarak uzaktan bağlantı, telefon veya çevrimiçi sohbet ile teknik uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Helpmatik.com’da aşağıdaki konularda destek alabilirsiniz;

Yavaş bir bilgisayarı hızlandırma
Virüs kaldırma
İnternet bağlantı problemlerinde
E-posta hesabınıza erişmenize
Yazıcı ve diğer aksesuarların tanımlanmasında
Kablosuz ve yönlendirici sorunlarını gidermede
Mobil güvenliğin sağlamasında
Akıllı TV bağlantı problemlerinde
Yazılımı güncelleme, yükleme ve kaldırmada
image
image

Nasıl Destek Alabilirim?

Helpmatik.com’da dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz. Teknik uzmanlarımıza hemen bağlanabilir, randevu planlayabilir veya çevrimiçi sohbet ile sorunlarınıza 08:00 - 00:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

  • Telefon

    0850 214 00 00 numaralı hat üzerinden hemen bir uzmanımıza bağlanabilir veya size uygun saate geri arama planlayabilirsiniz.

  • Çevrimiçi Sohbet

    Gerçek zamanlı olarak uzman ekiplerimizle görüşerek destek alabilirsiniz.

  • Uzaktan Bağlantı

    Doğrudan bilgisayarınıza uzaktan destek alabilirsiniz.